Dnia 14 kwietnia 2014r. naszą szkołę odwiedzili studenci Politechniki Śląskiej w Gliwicach, absolwenci LO w Bieruniu, którzy poprzez wolontariat w organizacji Erasmus Student Network zrzeszającą studentów z wymiany, zorganizowali spotkanie ze swoimi kolegami z Meksyku, Turcji, Hiszpanii i Portugalii studiującymi w Polsce w ramach wymiany Erasmus.

Czytaj więcej...

W roku szkolnym 2011/2012 nasze Liceum przystąpiło do międzynarodowego programu GLOBE. Jesteśmy jedyną szkołą ponadgimnazjalna w powiecie, która w nim uczestniczy.

Czytaj więcej...

W roku szkolnym 2011/2012 nasze liceum przystąpiło do międzynarodowego programu GLOBE. Program GLOBE (Global Learning and Observations to Benefit the Environment) jest międzynarodowym programem, który skupiając uczniów, nauczycieli i naukowców umożliwia poznawanie globalnych problemów środowiska.

Czytaj więcej...


Szczegóły na stronie

Wielkimi krokami zbliża się termin (12 kwietnia) przekazania jury konkursowemu do oceny portalu internetowego „Riposta”, który tworzony jest przez naszych licealistów. Razem z 17 innymi zespołami z województwa śląskiego redaktorzy „Riposty” ubiegać się będą o główną nagrodę projektu „Czwarta władza z klasą. Szkolny koncern medialny”.

Czytaj więcej...

Do matury
już tylko:

 

Bitwa na LipDub'y

Informatyka - pełna kultura

Trzymamy pion

Na Politechnice

Koncert Wiosenny

Rybnik 2016

LO Bieruń GREASE

Więcej