Archiwum osiągnięć

Osiągnięcia uczniów bieruńskiego liceum w roku szkolnym 2010 / 2011


Konkursy fotograficzne

  • 11.2010 Karolina Kot z klasy 3g otrzymała wyróżnienie w Rejonowym Konkursie  Fotograficznym „Barwy jesieni”
  • 06.11.2010 Jakub Nieckarz z klasy 1gb otrzymał wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym  "Powiat Bieruńsko-Lędziński: Znany - Nieznany"
  • 16.12.2010 Barbara Pyka z klasy 2d zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Matematyka w obiektywie”
  • 27.05.2011 Anna Goral (2gb) - 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym organizowanym przez Fundację IMPACT.
  • 09.06.2011 Nateusz Stęchły  (1e) zajął 1 miejsce w  V Wojewódzkim Konkursie Twórczości Fotograficznej Młodzieży Szkolnej „Natchniony Miłoszem patrzę na świat”
  • 06.2011 Paulina Kubasiak z klasy 1f została finalistką XVIII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - ekologicznego: „Ocalić Od Zapomnienia”
  • 06.2011 Aleksandra Krzykawska z klasy 1d otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Drzewa sercem malowane”



Konkursy Językowe

  • 24.09.2010 Klaudia Kiczmal z klasy 3f zajęła 1 miejsce w VII Ogólnopolskim Festiwalu Języków Obcych. (Język rosyjski).
  • 17.03.2011 Magdalena Kucz, Monika Oleksy, Marcelina Kowal, Karina Freitag, Angelika Adamczyk, Aleksandra Janik, Artur Pilch, Marcin Pastuszka, Dawid Adamczyk - 3 miejsce w X Językowym Konkursie 'MISH MASH' organizowanym przez  III LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach. (Język rosyjski)
  • 18.03.2011 Maria Szczesiul, Justyna Janosz, Karolina Kula - 1 miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
  • 04.04.2011 Aleksandra Łasut z klasy (3a) zajęła 14 miejsce w Regionalnym Konkursie Językowym „Pokaż nam język”
  • 20.05.2011 Agata Jurecka (2a) - 3 miejsce w IV Regionalnym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim „Szekspiriada 2011”


Konkursy literackie

  • 22.11.2010 Karolina Biełka z klasy 3a zajęła 1 miejsce w VI Powiatowym Konkursie Literackim „Postmodernistyczne Inspiracje” (kategoria proza)


Konkursy matematyczne

  • 01.2011 Kinga Łapińska i Sebastian Grzesiak awansowali do II etapu ogólnopolskiej olimpiady matematycznej "O Diamentowy Indeks AGH"
  • 01.03.2011 - Krzysztof Goj i Aleksander Stelmaczonek zostali finalistami VIII Sląskiego Konkursu Matematycznego
  • 25.03.2011 - Sebastian Grzesiak uczeń został zakwalifikowany do następnego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu matematyka. Trzeci etap Olimpiady odbędzie się 3 kwietnia br w Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.
  • 30.05.2011 - Adam Frank (1ea), Grzegorz Malina (1ea) zajęli 1 miejsca a Barbara Smoleń (1d) 3 miejsce w Regionalnym Konkursie Matematycznym organizowanym w naszym Liceum.



Konkursy recytatorskie i muzyczne

  • 22.11.2010 Natalia Biesek z klasy 1f otrzymała Grand Prix VI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej pod hasłem „Twórcy Młodej Polski” (kategoria poezja śpiewana)
  • 22.11.2010 Sylwia Osłuch zajęła 1 miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej pod hasłem „Twórcy Młodej Polski” (kategoria recytacja)
  • 22.11.2010 Tomek Frąszczak z klasy 3e zajął 1 miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej pod hasłem „Twórcy Młodej Polski” (kategoria wywiedzione ze słowa)
  • 29.11.2010 Beata Popiołek z klasy 2gb zajęła 1 miejsce w II Powiatowym Konkursie „Muzyczne tete-a-tete z angielskim”.
  • 30.11.2010 Patrycja Hadryan zajęła 1 miejsce w konkursie rejonowym „VIII Dzień Kultury Rosyjskiej" (kategoria recytacja w języku rosyjskim)
  • 01.12.2010 Jakub Bodziony z klasy 2c zajął 1 miejsce w III Powiatowym Konkursie „Poetycka herbaciarnia”
  • 15.03.2011 Jakub Bodziony z klasy 2c zajął 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach
  • 17.03.2011 Marcin Sklorz z klasy 3e zdobył wyróżnienie w XX Regionalnym Konkursie Recytacji w Gwarze Śląskiej, organizowanym przez IV LO im. M. Curie-Skłodowskiejw Chorzowie
  • 10.05.2011 Łukasz Kostka z klasy 1ea zajął drugie miejsce w kategorii wokaliści - soliści w VIII Wojewódzkim Festiwalu Muzyki i Tańca w Lędzinach.



Konkursy sportowe

  • 11.09.2010 Bernadetta Migas z klasy 3e zajęła 1 miejsce w Wojewódzkim Pucharze Dyrektora Biura Śląskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK
  • 19.09.2010 Bernadetta Migas z klasy 3e zajęła 1 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach  Śląska w Strzelectwie Sportowym kobiet i mężczyzn
  • 12.10.2010 M. Piekorz,  A. Natkaniec, M. Potoczny, M. Stawski, J. Łopuszyński, Ł. Kostka, W. Cuber, P. Mijalski Piotr, R. Kołaciak zajęli 3 miejsce w Mistrzostwach Rejonu Szkól Ponadpodstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych (wcześniej zajęli miejsce 1 na szczeblu powiatowym)
  • 21.10.2010 O. Górkiewicz, D. Prędyś, A. Piekorz, M. Fuchs, P. Wróbel, M. Szymura, P. Langer zajęły 5 miejsce w Finale Licealiady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych (wcześniej na szczeblu powiatowym i rejonowym zajęły miejsce 1)
  • 28.10.2010 Joanna Ślęczka zajęła 1 miejsce w Rejonowych Zawodach w Tenisie Stołowym (wcześniej na szczeblu powiatowym była zajęła miejsce 1)
  • 01.2011 Łukasz Kostka z klasy 1ea zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce (kategoria chód sportowy)
  • 01.2011 Małgorzata Fuchs z klasy 1c zajęła 2 miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce (kategoria chód sportowy)
  • 01.2011 Łukasz Kostka z klasy 1ea zajął 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski  (kategoria chód sportowy)
  • 01.2011 Małgorzata Fuchs z klasy 1c zajęła 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski (kategoria chód sportowy)
  • 23.02.2011 Rejonowe zawody w piłce ręcznej dziewczyn, 2 miejsce, drużyna w składzie: J. Nyga 3c, A. Kołodziej 3c, A. Stylok 3db, B. Kostka 3e, K. Jakimiec 3g, D. Buda 2a, M. Piekorz 2a, K. Gwóźdź 2c, K. Dolata 2gb, J. Ślęczka 2gb, M. Fuchs 1c, D. Prędyś 1f,
  • 25.02.2011 Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej dziewczyn, 1 miejsce, drużyna w składzie: J. Ślęczka 2gb, A. Kołodziej  3c, A. Stylok 3db, M. Piekorz 2a, A. Długajczyk 2c, E. Kasperek 2c, I. Waja  1ea, M. Fuchs 1c, J. Liszka 2a, P. Szymajda 3db
  • 25.02.2011 Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej chłopców, 2 miejsce, drużyna w składzie: M. Piekorz 3f, D. Bobowski 3c, W. Czyrwik 3c, P. Cichy 2d, J. Berger 2d, R.Beker 1ea,D. Kowal 1ea, M. Machnik 1ea
  • 02.03.2011 Rejonowe zawody w Piłce Ręcznej chłopców, 3 miejsce, drużyna w składzie: K. Kocurek 3db, J. Piecha 3db, D. Kokoszka 3a, M. Bizacki 3a, M. Śliz 3c, D. Grześlak 2a, R. Kołaciak 2a, B. Wolski 2c, J. Berger 2d, M. Sławski 2gb, B. Berger 1d, D. Kowal 1ea
  • 03.03.2011 Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej chłopców, 2 miejsce, drużyna w składzie: D. Puchała  3db, S. Handy 3db, M. Hetmański 3db, D. Kokoszka 3a, M. Bizacki 3a, B. Jagsz 3e, D. Nowak 2d, J. Berger 2d, M. Myalski 1f, W. Kosowski 2a, P. Mijalski  1ea, B. Berger 1d, M. Długajczyk 1d , A. Kozok 1gb
  • 02.03.2011 Rejonowe zawody w Piłce Koszykowej dziewczyn: 3 miejsce, drużyna w składzie: J. Ślęczka 2gb, A. Kołodziej  3c, A. Stylok 3db, M. Piekorz 2a, A. Długajczyk 2c, E. Kasperek 2c, I. Waja  1ea, M. Fuchs 1c, J. Liszka 2a, P. Szymajda 3db, M. Pientok
  • 09.03.2011 Powiatowe Zawody  w Piłce Siatkowej Kobiet: 2 miejsce: J. Ślęczka, A. Kołodziej, A. Stylok, M. Piekorz, D. Buda, K. dolata, K. Gwóźdź, E. Skrzelowska, A. Piątek

Konkursy inne

  • 15.02.2011 Marzena Moric pierwsze miejsce, Aleksander Rutkowski drugie, Kinga Ślósarczyk i Karolina Serafin trzecie miejsce w II Wielkim Szkolnym Dyktandzie organizowanym w Naszym Liceum.
  • 19.04.2011 Magdalena Piekorz z klasy 2a została finalistką XII Konkursu Geologiczno- środowiskowego „Kamienne oblicze Ziemi”
  • 29.04.2011 Krzysztof Kozieł z klasy 3c zajął 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym „ Maria Skłodowskiej – Curie – życie i praca naukowa”
  • 17.05.2011 Dawid Adamczyk i Artur Pilch - pierwsze miejsce w Konkursie Historycznym o Konstytucji 3 Maja organizowanym przez Kuratora Oświaty
  • 30.05.2011 Barbara Pyka (2d) - drugie miejsce w regionalnym konkursie ""Multimedia środkiem do edukacji ekologicznej" organizowanym przez PZS w Lędzinach





Do premiery teledysku
już tylko:

 

Bitwa na LipDub'y

Informatyka - pełna kultura

Trzymamy pion

Na Politechnice

Koncert Wiosenny

Rybnik 2016

LO Bieruń GREASE

Więcej