Archiwum osiągnięć

Osiągnięcia uczniów bieruńskiego liceum w roku szkolnym 2008 / 2009

 

  • 02.10.2008. - Powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych, PZS Lędziny 1 miejsce A. Górkiewicz 1c, K. Kutera 1c, J. Nyga 1c, D. Faruga 1g, S. Serwin 1g, J. Jochemczyk 2e, M. Zakrzewska 2e, A. Marszołek 2d (kategoria dziewcząt)
  • 02.10.2008. - Powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych, PZS Lędziny 1 miejsce P. Laby 2g, M. Czarnynoga 2c, M. Pomietło 2d, A. Natkaniec 1f, M. Piekorz 1f, J. Chrobok 3d, T., Sitko 3d (kategoria chłopców)
  • 10.10.2008. - Rejonowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych 1 miejsce A. Górkiewicz 1c, K. Kutera 1c, J. Nyga 1c, D. Faruga 1g, S. Serwin 1g, J. Jochemczyk 2e, M. Zakrzewska 2e, A. Marszołek 2d (kategoria dziewcząt)
  • 10.10.2008. - Rejonowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych 1 miejsce P.Laby 2g, M. Czarnynoga 2c, M. Pomietło 2d, A. Natkaniec 1f, M. Piekorz 1f, J. Chrobok 3d, T., Sitko 3d (kategoria chłopców)
  • 16.10.2008. - Finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12 miejsce A. Górkiewicz 1c, K. Kutera 1c, J. Nyga 1c, D. Faruga 1g, S. Serwin 1g, J. Jochemczyk 2e, M. Zakrzewska 2e, A. Marszołek 2d (kategoria dziewcząt)
  • 16.10.2008. - Finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych 13 miejsce P. Laby 2g, M. Czarnynoga 2c, M. Pomietło 2d, A. Natkaniec 1f, M. Piekorz 1f, J. Chrobok 3d, T. Sitko 3d (kategoria chłopców)
  • 23.10.2008. - Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 2 miejsce Jochemczyk Joanna 2e
  • 23.10.2008. - Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 2 miejsce Wróbel Dariusz 3b
  • 17.11.2008. - Powiatowe zawody w Tenisie Stołowym 1 miejsce Jochemczyk Joanna 2e
  • 17.11.2008. - Powiatowe zawody w Tenisie Stołowym 1 miejsce Wróbel Dariusz 3b
  • 25.11.2008. - IV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Herbert- współczesny Pan Cogito?", LO Bieruń 1 miejsce (kategoria recytacja) Berezowski Filip 2c 1 miejsce (kategoria wywiedzione ze słowa) Monika Brom 2g
  • 25.11.2008. - Powiatowy Konkurs Literacki " Świat w oczach współczesnego Pana Cogito" LO Bieruń 1 miejsce (kategoria poezja) Swatowska Dominika 2g 1 miejsce (kategoria proza) Iwańska Małgorzata 3g
  • 25.11.2008. - Konkurs z języka niemieckiego i j. angielskiego, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych 1 miejsce (kategoria język niemiecki) Jessica Parusel 3a 1 miejsce (kategoria język angielski) Jakub Dobrzański 3a
  • 09.12.2008. - IX Szkolne Szachowe mistrzostwa Powiatu Bieruńsko Lędzińskiego 5 miejsce Natalia Klimczok 2 miejsce drużynowo Natalia Klimczok Krzysztof Nowak Marcin Gębołyś Mateusz Jarnot Robert Piekarczyk
  • 10.12.2008. - Powiatowy Konkurs Recytatorski "Artysta musi być wiernym sobie..." PZS Bieruń 1 miejsce Roksana Olewińska 1c
  • 10.12.2008. - Powiatowy Konkurs Plastyczny "Inspiracje utworami Herberta" PZS Bieruń 2 miejsce Agata Płotek 2g Konkurs z języka niemieckiego i j. angielskiego, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych udział w finale Roland Bajura
  • 13.11.2008. - "Nowobieruńskie tereny Wisły" Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Bieruńskiej "Porąbek" 1 miejsce Magdalena Lysko 2a
  • 11.12.2008. - XXXI Wojewódzki Drużynowy Konkurs z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach Udział w 1 etapie Nikodem Karbowy 2d, Kamil Kamiński, Paweł Pasternak, Klaudia Bułka, Marcin Sałęga, Karol Habryka
  • 15.01.2009. - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej, LO Bieruń 1 miejsce drużynowo G. Kostyra 1e, J. Piecha 1d, K. Kocurek 1d, M . Bizacki 1a, D. Kokoszka 1a, M. Szklorz 1e, W. Uszok 1e, A. Kuźnik 2e, M. Potoczny 1e, K. Kosoni 1g, W. Ficek 3d, G. Migdał 1e, D. Świergolik 1e
  • 10.10.08 do 16.01.09 - Szkolna Internetowa Gra Giełdowa, Fundacja Rynku Kapitałowego i Giełda Papierów Wartościowych 319 miejsce (na 5000 zespołów) 2c: Monika Gondzik, Kinga Błaszczyk, Anna Papoń, Martyna Gniza
  • 20.01.2009. - Rejonowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej, Zespól Szkół nr 4 Tychy 3 miejsce drużynowo G. Kostyra 1e, J. Piecha 1d, K. Kocurek 1d, M. Bizacki 1a, D. Kokoszka 1a, M. Szklorz 1e, W. Uszok 1e, A. Kuźnik 2e, M. Potoczny 1e, K. Kosoni 1g, W. Ficek 3d, G. Migdał 1e, D. Świergolik 1e
  • 22.01.2009. - Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój Kraków" LO 1 miejsce Paulina Węgrzynek 1f
  • 12.02.2009. - XXXI Wojewódzki Drużynowy Konkurs z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach 3 etap Nikodem Karbowy 2d, Kamil Kamiński, Paweł Pasternak,
  • 15.02.2009. - Konkurs o "Diamentowy Indeks" AGH Kraków 2 etap Marcin Drożdż 3d
  • 18.02.2009. - VII Konkurs Językowo- Teatralny "Mishmash", III LO Tychy 1 miejsce drużynowo Spektakl "Kopciuszek" klasa 2f: Edyta Handerek, Aleksandra Krzykawska, Aleksandra Kozińska, Izabela Kamińska, Patrycja Waszczuk, Szymon Słupik, Karol Janota XL Olimpiada Języka Rosyjskiego wyróżnienie Natalia Szweda
  • 27.02.2009. - I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Kulturze, Literaturze i Tradycjach Krajów Anglojęzycznych "Romeo, oh, Romeo" LO Bieruń wyróżnienie Anna Bartecka 1a
  • 27.02. 2009. - Turniej Trzech Hal - Piłka nożna, LO Bieruń 1 miejsce drużynowo K. Broncel 3b, W. Doktor 2c, K. Fijoł 2a, W. Piekorz 2b, M. Pomietło 2d, M. Potoczny 1e, P. Poźniak 2c, Ł. Pyrlik 3b, K. Sowik 3b, M. Stachura 3a, R. Wilemski 3b, P. Wyroba 3b
  • 03.03.2009. - Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych 2 miejsce drużynowo M. Michna 3d, M. raczka 3d, W. Ficek 3d, D. Orocz 3f, Ł. Drobik 3f, A. Rozmysłowski 3e, P. Stolecki 3e, m. Mietliński 2c, A. Chuchacz, P. Dworakowski 23, D. Kokoszka 1a
  • 05.03.2009. - Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce, LO Bieruń 1 miejsce drużynowo I. Rak 3a, A. Janik 2d, M. Zakrzewska 2e, B. Stanek 3c, A. Stylok 1d, K. Kutera 1c, J. Nyga 1c, K. Jakimiec 1g, K. Konieczny 1a
  • 05.03.2009. - XVIII Konkurs Recytacji w Gwarze Śląskiej- Śląska Ojczyzna Polszczyzna 1 miejsce Ewelina Liszka 2f
  • 06.03.2009. - Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z Okazji Święta Kobiet, Wojewódzki Związek Strzelecki 1 miejsce Bernadeta Migas 1e
  • 20.03.2009. - "Bądź przedsiębiorczy już dziś" WSZiNS Tychy i II LO im. C.K. Norwida 1 miejsce Agata Kowalska 2b
  • 22.03.2009. - Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Tychy 1 miejsce drużynowo Filip Berezowski 2c, Jessica Paruzel 3a. Jakub Dobrzański 3a
  • 16.02.2009. do 20.03.2009. - Konkurs "Zarządzanie firmą", Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości finał Paweł Pasternak, Kamil Kamiński, Nikodem Karbowy 2d
  • 25.03.2009. - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Technologii Motoryzacyjnej, Politechnika Śląska 5 miejsce Alan Czamberg 2e
  • 26.03.2009. - VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Zbigniewa Herberta 1 miejsce F. Berezowski 2c
  • 26.03.2009. - Regionalny Konkurs Teatralny. MDK "Tęcza" 1 drużynowo (10 osób z klasy 3f)
  • 30.03.2009. - Konkurs Językowy "Pokaż nam język" WSB w Chorzowie 8 miejsce Ronald Bajura
  • 31.03.2009. - Powiatowe Eliminacje 54 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 1 miejsce Paulina Węgrzynek 1f Justyna Gniza 1f Anna Boryś 2 g
  • 16.04.2009. - III Powiatowy Konkurs Ortograficzny, PZS Bieruń 1 miejsce Karolina Kotlarska 2g
  • 22.04.2009. - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej, KS "Piast" 2 miejsce drużynowo P. Wyroba 3b, K. Sowik 3b, R. Wilemski 3b, Ł. Pyrlik 3B, k. Broncel 3b, A. Bula 3e, M. Stachura 3g, M. Mrozik 3g, K. Fijoł 2a, W. Piekorz 2b, P. Bula 2g, P. Poźniak 2c, W. Doktor 2c, M. Pomietło 2d, M. Potoczny 1e, A. Natkaniec 1f, M. Domański 1d, G. Migdoł 1e
  • 19.03.2009. - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur wyróżnienie Patryk Buzała 1d, Sebastian Grzesiak 1d Kinga Łapińska 1d Arkadiusz Bula 3e
  • 06.04.2009. - Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety 2009" Polski Związek Strzelecki i Śląskie Kuratorium Oświaty 1 miejsce J. Frank 1 miejsce drużynowo zespół dziewcząt B. Migas, J. Frank, M. Adrian
  • 27.03.09. do 5.04.2009. - Mistrzostwa Polski w Szachach Juniorów (do lat 18) 17 miejsce Natalia Klimczok (2f)
  • 16.02. do 17.04.2009. - Zarządzanie Firmą, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości finał Paweł Pasternak, Kamil Kamiński, Nikodem Karbowy 2d
  • 17.04.2009. - Konkurs Filozoficzny w ramach "Dni Kultury Antycznej" 1 miejsce Anna Boryś 2g
  • 17.04.2009. - Konkurs na najlepszy kostium mitologiczny w ramach "Dni Kultury Antycznej" 1 miejsce Szymon Słupik 2f
  • 20.04.2009. - V Powiatowy Festiwal Szant i Piosenki Żeglarskiej "Róża Wiatrów" Żeglarskie Koło przy PZS Lędziny 3 miejsce drużynowo Zespół "Morskie Rozgwiazdy" 14 osób z 1f i 2 osoby z 2e
  • 26.04.2009. - I Okręgowy Turniej Strzelecki, Okręgowy Związek Strzelecki w Katowicach Konkurencja karabin sportowy 60 strzałów 1 miejsce Bernadetta Migas 1e
  • 26.04.2009. - I Okręgowy Turniej Strzelecki, Okręgowy Związek Strzelecki w Katowicach Konkurencja karabin sportowy 3x20 strzałów 1 miejsce Bernadetta Migas 1e
  • 10.05.2009. - II Okręgowy Turniej Strzelecki 2 miejsce (kategoria juniorki młodsze) Magdalena Adrian 1c
  • 15.05.2009. - XLVIII Zawody strzeleckie "O srebrne muszkiety 2009" Polski Związek Strzelecki i Śląskie Kuratorium Oświaty 3 miejsce drużynowo Frank Joanna 2e, Bernadetta Migas 1e, Magdalena Adrian 1c
  • 19.04.2009. - XIX Regionalny Konkurs Chemiczny "Randka z chemią", Pałac Młodzieży Katowice 3 miejsce (na 482) Krzysztof Kozieł 1c
  • IV-V 2009. - "Czy książki Mogą pomóc w biznesie?" Portal Biznes Szkoła i Wydawnictwo Naukowe PWN 6 nagród z 9 dla: Karola Habryki 2d, Joanny Jochemczyk 2e, Marty Zakrzewskiej 2e, Sabiny Kani 23, Katarzyny Łabuś 2e, Agaty Ciory 2e
  • 27.05.2009. - Konkurs Języka Niemieckiego i Kultury Krajów Niemieckojęzycznych, Pałac Młodzieży Katowice 4 miejsce drużynowo Agnieszka Siembieda 1a, Sylwia Janik 1a, Sylwia Walus 2a
  • 29.05.2009. - II Powiatowy Konkurs Recytacji w Języku Angielskim "Szekspiriada 2009" , Urząd Miasta Lędziny . Szkoła Języków Obcych "Angmen" 1 miejsce Filip Berezowski 2c
  • 29.05.2009. - Konkurs Fotograficzno- Historyczny "Śladami Korfantego" Gimnazjum nr 2 Bieruń 1 miejsce Joanna Gorczyca 1e
  • 30.05.2009. - Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z okazji "Dnia Dziecka 2009" 2 miejsce Magdalena Adrian 1c
  • 05.06.2009. - "Ciemne niebo nad Polską" Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie 3 miejsce Joanna Gorczyca 1e
  • 05.06.2009. - Konkurs "Podstawowe Pojęcia Ekonomiczne" NBP, Stowarzyszenie Wiedza i Nauka 7 miejsce Paulina Raszka 2f
  • 08.06.2009. - Konkurs "Odkryj swój Wszechświat" Polskie Towarzystwo Astronomiczne i miesięcznik Wiedza i Życie. Wyróżnienie II stopnia, Joanna Gorczyca 1e.