Archiwum osiągnięć

Osiągnięcia uczniów bieruńskiego liceum w roku szkolnym 2015 / 2016

Konkursy językowe

  • 19.05.2016 - Aleksandra Swoboda II miejsce i Dorota Chłapek III miejsce w konkursie "Szekspiriada".
  • 14.04.2016 - Julia Szczotka, finalistką IV Konkursu Realioznawczego o Republice Federalnej Niemiec i mieście Kolonii.
  • 11.04.2016 - Ewelina Lech, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Dlaczego warto uczyć się języka rosyjskiego?" na Prezentację Multimedialną
  • 07.04.2016 - Adrianna Brzozowska, Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie „Literacki SMS. Poezja i proza na 160 znaków”.
  • 11.03.2016 - I MIEJSCE dla Magdaleny Sikory za piosenkę, III MIEJSCE dla zespołu  za piosenkę. I MIEJSCE teatralna grupa rosyjska. WYRÓŻNIENIE dla teatralnej grupy angielskiej - w Wojewódzkim Konkursie Językowo-Teatralno-Muzycznym „Mish Mash
  • 01.03.2016 - Adrianna Brzozowska, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”.
  • 09.02.2016 - Marta Szczepańska, wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie polonistycznym dotyczącym analizy i interpretacji tekstu poetyckiego.
  • 15.12.2015 - Agata Theda - II miejsce w rejonowym konkursie „Szelest mijanego czasu”,
  • 11.12.2015 - Karolina Broncel, Anna Chrobok, Agata Theda, Aleksandra Swoboda - I miejsce w konkursie "Talenty na scenę".
    Agata Janik, Marysia Stachoń, Kinga Karkoszka, Paweł Gawlik, Michał Sałęga III miejsce w konkursie "Talenty na scenę".
  • 10.12.2015 - Sonia Głomb, Ewelina Lech, Wioletta Mondry, Paulina Żórawik. III miejsce w Konkursie Zagadek Logicznych.
  • 08.12.2015 - Aleksandra Swoboda z klasy IIDe, I miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym w Gwarze Śląskiej,
  • 02.12.2015 - Kinga Karkoszka, laureatka II miejsca w IX Rejonowym Konkursie Recytatorskim Twórczości Karola Wojtyły.
  • 27.11.2015 - Karolina Zielińska, I miejsce w konkursie pod nazwą – „Dyktando języka rosyjskiego
  • 12.10.2015 - Artur Targiel, wyróżnienieKonkursie Ortograficznym Eurodyktando.

Sportowe

  • 29.02.2016 - I miejsce w zawodach powiatowych w piłce koszykowej dziewcząt.
  • 05.09.2015 - Sonia Głomb - III miejsce w III Międzynarodowych Zawodach w chodzie sportowym.

Osiągnięcia inne

  • 31.05.2016 - Karolina Klisz, I miejsce w  XII Regionalnym Konkursie Matematycznym
  • 25.05.2016 - Marta Buchta, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Ziemia w okowach lodu".
  • 25.05.2016 - Krzysztof Balura, Bartosz Drzyzga, Piotr Knapczyk - III miejsce w XIII Rajdzie Turystyczno-Historycznym „Szlakami Miejsc Pamięci”.
  • 21.05.2016 - Kamil Stolecki, Robert Synowiec i Tomasz Zagórski II miejsce w Trójmiejskim Turnieju Robotów organizowanym przez Studenckie Koło Automatyków  SKALP i  Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
  • 21.05.2016 - Bartosz Anioł, Patryk Gretka i Tomasz Nowak III miejsce w Trójmiejskim Turnieju Robotów organizowanym przez Studenckie Koło Automatyków  SKALP i  Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
  • 21.04.2016 - Kamil Stolecki, I miejsce w IV Regionalnym Konkursie Piosenek Jacka Kaczmarskiego.
  • 14.04.2016 - Julia Szczotka finalistką konkursu o Republice Federalnej Niemiec
  • 11.04.2016 - Paulina Żórawik, Jakub Krzykawski, Paweł Buła, wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA, w kategorii „Licealista”
  • 07.04.2016 - Ewelina Lech i Sonia Głomb, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Pracę „Fizyka a Ekologia
  • 24.03.2016 - I miejsce Kinga Karkoszka, II miejsce Martyna Horst w regionalnym konkursie fotograficznym „Zima w obiektywie 2016”.
  • 17.03.2016 - Martyna Horst, I miejsce w powiecie, 22 w regionie w Kangurze Matematycznym.
  • 17.03.2016 - Paweł Gawlik, II miejsce w powiecie, 35 w regionie w Kangurze Matematycznym.
  • 13.03.2016 - udział w ćwierćfinale Mistrzostw Europy - "ROBOT CHALLENGE" - WIEDEŃ 2016
  • 22.01.2016 - Marta Szumilas, I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wsi spokojna, wsi wesoła ..."
  • 12.12.2015 - I miejsce robotyków w konkursie Bionikalia na Politechnice Warszawskiej.
  • 12.12.2015 - II miejsce robotyków w konkursie Bionikalia na Politechnice Warszawskiej.
  • 12.12.2015 - III miejsce robotyków w konkursie Bionikalia na Politechnice Warszawskiej.
  • 12.11.2015 - Patrycja Gonsiorczyk, laureatka konkursu na logo i nazwę Towarzystwa Turystyki Aktywnej.
Do premiery teledysku
już tylko:

 

Bitwa na LipDub'y

Informatyka - pełna kultura

Trzymamy pion

Na Politechnice

Koncert Wiosenny

Rybnik 2016

LO Bieruń GREASE

Więcej