Archiwum osiągnięć

Osiągnięcia uczniów bieruńskiego liceum w roku szkolnym 2014 / 2015

 

Konkursy językowe

  • 14.05.2015 - Marcelina Stokłosa, pierwsze miejsce w VIII edycja Konkursu recytatorskiego poezji i prozy w języku angielskim "Szekspiriada 2015" organizowanym przez Urząd Miasta Lędziny oraz Firmę Edukacyjną Angmen.
  • 15.04.2015 – Uniwersytecki laur,
  • 10.04.2015 – Worm Charming … i nie tylko,
  • 30.03.2015 – Pokaż nam język, nasi uczniowie finalistami XV edycji tego konkursu,
  • 20.03.2015 – Czołowe miejsca w finale XIV konkursu Mish-Mash,
  • 08.01.2015 – Ewelina Lech mistrzynią Polski w zawodach Langloo Cup.

 

Konkursy matematyczne

  • 11.06.2015 - Dominika Habinka, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
  • 11.06.2015 - klasy 1b i 1g, 6 miejsce w regionie rozgrywkach "Matematyka bez granic".
  • 31.05.2015 - Wioletta Mondry, wyróżnienie w XI edycji Regionalnego Konkursu Matematycznego
  • 24.02.2015 – Patrycja Brzeskot finalistką XII edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego.

 

Konkursy recytatorskie i muzyczne

  • 14.05.2015 - Magdalena Sikora, I miejsce w V edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Francuskiej.
  • 10.04.2015 – Muzyczna wygrana Magdy Sikory,
  • 09.04.2015 – Dorota Chłapek - finalistka Konkursu Herbertowskiego,
  • 16.03.2015 – Nasi uczniowie laureatami XXIV Finału Regionalnego Konkursu Recytacji w Mowie Śląskiej,
  • 20.11.2014 – I i II miejsce w Poetyckiej Herbaciarni.

 

Konkursy sportowe

  • 26.02.2015 – Szymon Biolik Halowym Mistrzem Polski na dystansie 600m,
  • 31.01.2015 – I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce dziewczyn,
  • 08.10.2014 – II miejsce reprezentacji chłopców w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych.


Osiągnięcia inne

  • 10.06.2015 - Paulina Żórawik, laureatką XXII edycji Tarnogórskiego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Twardowskiego
  • 10.06.2015 - Nicole Danek i Karolina Piekorz, uczestnictwo w finale konkursu "Skarby polskich parków narodowych".
  • 30.05.2015 - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju "Opolski Festiwal Robotów" organizowanym przez Politechnikę Opolską
  • 28.04.2015 - Katarzyna Stachoń laureatką finału XVI Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Skrzydlaty eksperyment Ziemi”
  • 28.03.2015 – Nasi uczniowie finalistami VII Międzynarodowego Turnieju Robotic Tournament,
  • 28.03.2015 – Justyna Bielas, wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie „Pomóż ocalić życie”,
  • 13.02.2015 - Zwycięstwo i wyróżnienia w konkursie plastycznym „Święty Walenty patron mojego miasta”,
  • 20.01.2015 – V miejsce w Polsce w maturach próbnych,
  • 10.12.2014 – Karolina Targiel stypendystką Prezesa Rady Ministrów,
  • 06.12.2014 – Sekcja Lego Robotic zajęła I, III i IV w turnieju Bionikalia w Warszawie.
  • 22.11.2014 – I i II miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Pięknego Pisania Piórem,
  • 15.11.2014 – I miejsce w III edycja Konkursu Robotów Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechnik Gdańskie. Sekcja Lego.
Do matury
już tylko:

 

Bitwa na LipDub'y

Informatyka - pełna kultura

Trzymamy pion

Na Politechnice

Koncert Wiosenny

Rybnik 2016

LO Bieruń GREASE

Więcej