Osiągnięcia

Nasze Liceum - jak co roku od lat - może poszczycić się bardzo dobrymi wynikami matury, które stawiają nas w rzędzie najlepszych ogólniaków w województwie śląskim.
Drodzy maturzyści - pamiętajcie LOBIERUŃ to Wasza szkoła i to bardzo dobra szkoła. Trzymamy kciuki za rywalizację o indeksy, a dzięki tak wspaniałym wynikom, możecie się z powodzeniem starać o wstęp na najlepsze uczelnie...
Powodzenia

Czytaj więcej...

21 osób z naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Najlepsze wyniki uzyskali otrzymując wyróżnienie za otrzymany wynik:
Martyna Horst klasa 1A wyróżnienie  (1 miejsce w powiecie, 22 w regionie)
Paweł Gawlik klasa 1A wyróżnienie  (2 miejsce w powiecie, 35 w regionie)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Wspaniałym sukcesem zakończył się ostatni turniej robotyki w jakim wzięli udział reprezentanci naszej szkoły.
11 czerwca odbyła się już trzecia edycja turnieju międzynarodowego Festival of Robots organizowanego przez Politechnikę Opolską. W tym roku startowało 136 robotów, w tym 17 drużyn z innych krajów.

Czytaj więcej...

Bieruń obchodzi w tym roku 25-lecie odrodzonej samorządności. W ramach obchodów tej rocznicy zorganizowano szereg imprez kulturalnych oraz konkursów dla dzieci i młodzieży. Jednym z takich konkursów był Konkurs Fotograficzny pod patronatem Burmistrza Miasta Bierunia „Plener fotograficzny po Bieruniu” ogłoszony w kwietniu tego roku. Tematyką konkursu było piękno krajobrazu miasta i jego okolic.
Uczennica naszego LO oraz członkini Bieruńskiego Fotoklubu „Pozytyw” – Agnieszka Błażków zdobyła I miejsce.

Czytaj więcej...

W ostatnim dniu maja w naszym Liceum odbył się  finał  XII REGIONALNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych.  Do zawodów finałowych zakwalifikowano  uczniów z Tychów, Mikołowa, Pszczyny i Bierunia.

Wyniki:
I miejsce Karolina Klisz LO Bieruń – uczennica klasy 1A
II miejsce Marcin Zielonka I LO Tychy
III miejsce Antoni Czerniak I LO Pszczyna

Czytaj więcej...

Do premiery teledysku
już tylko:

 

Bitwa na LipDub'y

Informatyka - pełna kultura

Trzymamy pion

Na Politechnice

Koncert Wiosenny

Rybnik 2016

LO Bieruń GREASE

Więcej