Otwarcie kolejnego Finału Śląskiej Ligi Orlików odbyło się w naszym Liceum 11 czerwca 2016 roku. Przywitaliśmy drużyny reprezentujące szkoły podstawowe, gimnazja i ponadgimnazjalne. Na starobieruńskim boisku grały jak zwykle dziewczęta, tym razem z gimnazjów w Tychach, Toszku, Milówce i Kroczycach. Ostatecznie zwyciężyły zawodniczki reprezentujące Milówkę, gratulujemy.

Czytaj więcej...

Rezerwacji boisk (do piłki nożnej oraz wielofunkcyjnego na Orliku przy starobieruńskim liceum można dokonać online.

http://www.lobierun.edu.pl/orlik/

 

 

Na Orliku korzystać możemy z boiska do piłki nożnej i boiska wielofunkcyjnego (koszykówka, siatkówka, tenis) oraz z Herkulesa, czyli 15 stanowiskowej siłowni zewnętrznej, z której jednocześnie korzystać może 27 użytkowników. Od poniedziałku do piątku, do godziny 16.00 z obiektu korzysta młodzież Liceum.

Czytaj więcej...

Nasze Liceum było gospodarzem pierwszego w tym roku powiatowego turnieju piłki nożnej. Na orliku w środę 4 kwietnia zaprezentowały się drużyny z Lędzin, Bierunia Nowego, Chełmu Śląskiego oraz oczywiście ekipa gospodarzy.
Turniej rozpoczęto równo o godzinie 9.00. Zaraz po wystąpieniu dyrektora doszło do starcia między dwoma bieruńskimi szkołami. Nasi licealiści okazali się na tyle gościnni, że przez porażkę 0-5 (0-2) pozwolili swym rywalom z PZS-u awansować do finału.

Czytaj więcej...

Dzięki dogodnym warunkom meteorologicznym Orlik przy bieruńskim liceum cieszy niesłabnącą popularnością. Pogoda w październiku zaskoczyła nas wysokimi temperaturami i niewielką ilością opadów. Poza 2-3 pochmurnymi dniami było słonecznie, sucho i ciepło.

Czytaj więcej...

Do premiery teledysku
już tylko:

 

Bitwa na LipDub'y

Informatyka - pełna kultura

Trzymamy pion

Na Politechnice

Koncert Wiosenny

Rybnik 2016

LO Bieruń GREASE

Więcej